Servisler

Servisler

Post-Prodüksiyon

Post-prodüksiyon ekibimiz, gösterişli ve büyüleyici bir nihai ürün oluşturmak için özel efektler, grafikler ve düzenlemeyi bir araya getirerek içeriğinizi yayına hazırlar.

Reklam Üretimi

Konsept geliştirmeden uygulamaya kadar, reklam üretiminin tüm yönlerini ele alıyoruz. İster bir TV reklamı, ister çevrimiçi reklam veya tanıtım videosu olsun, fikirlerinizi zarafet ve ustalıkla hayata geçiriyoruz.

Storyboarding ve Senaryo Yazımı

Yaratıcı ekibimiz, marka mesajınızla uyumlu ve kitlenizde yankı uyandıran ilgi çekici storyboard’lar ve senaryolar geliştirmek için sizinle yakın bir şekilde çalışır.

Kreatif Yönetmenlik ve Konsept Tasarımı

Moda film yapımcılarından daha fazlasıyız; moda ve sinema sanatını bir araya getirerek markanızın kimliğini ve hikayesini anlatıyoruz.
Moda filmi endüstrisinde çarpıcı ve duygusal olarak çağrışım yapan filmler yaratma konusunda uzmanız. Tutkumuz, yaratıcılığın sınırlarını zorlamak, zorlayıcı görsel deneyimler sunmak ve modanın beyazperdede varolmuşcasına dijital ortamlarda nasıl tasvir edildiğini yeniden tanımlamaktır.
Yeniliği kucaklayarak ve yaratıcılığın, özgünlüğün ve mükemmelliğin temel değerlerine sadık kalarak moda filmi yapımının ön saflarında yer almaya çalışıyoruz.
Bir moda filmi kreatif direktörü olarak özgünlüğün önemini anlıyorsunuz. Sanat ve modanın kusursuz bir karışımı olan filmler hazırlayarak yaratıcılığın sınırlarını zorlamaktan gurur duyuyoruz.

Drone Hizmetleri

Profesyonel drone operatörlerimiz tarafından çekilen çarpıcı hava görüntüleri ile görsellerinizi yükseltin. Drone hizmetlerimiz, izleyicilerinizi hayrete düşüren benzersiz bakış açıları sunarak projelerinize yeni bir boyut katıyor.

Plato Stüdyo Servisleri

İhtiyaçlarınız ile doğru orantılı mekan ihtiyaçlarınızı fotoğraf ve video prodüksiyonlarınızı stüdyomuzda gerçekleştirebiliriz.

Başa Dön